Стандард

Џенесис

ТЕХНОЛОГИЈА

Genesis го сруши светскиот рекорд во симултана контрола на дронови (ВИДЕО)

Влатко Зорба
Беспилотните летала многу брзо станаа една од омилените алатки за компаниите кои сакаат да го привлечат вниманието на корисниците, а Genesis, марката на автомобили на...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!