СТАНДАРД life

Дует

Балкан микс

Јоксимовиќ снимил дует со Цеца!

Urednik
Српскиот пејач Жељко Јоксимовиќ сними дуетска песна со својата долгогодишна пријателка и колешка Цеца Ражнатовиќ. Имено, пејачот гостуваше во емисијата на „Први ред“ кога водителката...