Стандард

ЕУРОМАКС Рисорсис“

КОМПАНИИ

Aдвокатите се сигурни во победничката позиција на „Еуромакс Рисорсис“ за Иловица

msp-admin
„Еуромакс Рисорсис“ се длабоко разочарани од одлуката на Владата еднострано да го раскине договорот за концесија за рударската област Иловица 6, бидејќи компанијата е цврсто...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!