Стандард

Комора на друштва за геодетски работи

ЕКОНОМИЈА

Рибароски избран за претседател на Комората на друштва за геодетски работи

Влатко Зорба
На редовно годишно собрание, делегатите го избраа Никола Рибароски за претседател на Комората на друштва за геодетски работи. По изборот тој истакна дека ќе ги...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!