Стандард

Крипто-рудари

КРИПТОВАЛУТИ

Астрономски инвестиции на големите крипто-рудари

Влатко Зорба
Вредноста на криптовалутите расте во последно време, па потребата за квалитетна опрема за рударство соодветно се зголеми. Nvidia веќе имаше проблеми во текот на 2018...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!