Стандард

Кристис

БИЗЛАЈФ

Копачки на Меси се продадоа за 143.000 евра

Познатата аукциска куќа „Christie’s“ продаде копачки на напаѓачот на Барселона, Лионел Меси за неверојатни 143.000 евра. Фудбалските обувки што ги носеше аргентинскиот фудбалер Лионел Меси...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!