Стандард

Меси

БИЗЛАЈФ

Зошто Меси треба да плати 135 милиони евра данок повеќе во Шпанија?

Влатко Зорба
„Ел Мундо“ пред само неколку дена објави детали од договорот на Лионел Меси со Барселона. Вреди 555 милиони евра, или 671 милиони долари за период...
БИЗЛАЈФ

Роналдо и Меси одбиле по 6 милиони евра годишно за да ја промовираат Саудиска Арабија

Влатко Зорба
Роналдо и Меси ги отфрлија саудиските милиони, не сакаат да промовираат земја што има лоша репутација Пред извесно време, Кристијано Роналдо и Лионел Меси ги...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!