Стандард

Синовак

БИЗЛАЈФ

Зошто Меси испрати три потпишани дресови до кинески „Синовак“?

Влатко Зорба
Љубителите на фудбалот ширум светот се среќни кога гледаат како Лионел Меси постигнува голови во дресот на Барселона и репрезентацијата на Аргентина. Кон средината на...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!