СТАНДАРД life

Синовак

БИЗЛАЈФ

Зошто Меси испрати три потпишани дресови до кинески „Синовак“?

Влатко Зорба
Љубителите на фудбалот ширум светот се среќни кога гледаат како Лионел Меси постигнува голови во дресот на Барселона и репрезентацијата на Аргентина. Кон средината на...