СТАНДАРД life

литература

КОМПАНИИ

Скопје ја доби најголемата книжарница во Македонија

msp-admin
Со концерт на ВЛАТКО СТЕФАНОВСКИ ТРИО, кој можеше да се проследи онлајн преку социјалните мрежи, вчеравечер свечено беше отворена новата суперпродавница на „Литература.мк“ – Literatura.mk...