Таг : Мел Гибсон

Забава

Чилеанка го искористила името на Мел Гибсон за нејзиниот мед, а сега мора да оди на суд!

Влатко Зорба
Чилеанката Јохана Агурто верува дека го смислила совршениот маркетинг за нејзиниот мед, кој го именуваше по една од најголемите холивудски sвезди – Мел Гибсон. Имено,...
Забава МАГАЗИН

Славни и богати со деца

user2
Актерот кој кај нас е познат по серијата „ИМЗ: Компјутерски криминал“, Џејмс Ван Дер Бик, со сопругата Кимберли Брук го очекуваат шестото дете. Тој ја...