Стандард

Мисури

БИЗЛАЈФ

Одморалиште од 1,6 милијарди долари изгледа како „град на духови“: напуштени вили, уапсени инвеститори (ВИДЕО)

Влатко Зорба
Градот-дух во Мисури, кој требаше да стане одморалиште вредно 1,6 милијарди долари, стана вирален последните денови на социјалните мрежи. Неверојатни снимки покажуваат напуштени големи вили,...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!