Таг : покажа

МАГАЗИН

Цеца ја покажа собата на Жељко: Ангелски крилја на грбот, насекаде врежани иницијалите (ФОТО)

Stefanija Kuzmanovska
Светлана Цеца Ражнатовиќ објави видео на својот Инстаграм профил каде ја покажа  собата на малиот Жељко. Цеца сега покажа како изгледа креветчето на Жељко, но...
АНАЛИЗИ

Шведска покажа како да не се бориме против коронавирусот

Stefanija Kuzmanovska
Уникатниот пристап во борбата против пандемијата на коронавирус, кој се користи во Шведска уште од почетокот, се покажа како катастрофален. Според здравствените експерти од целиот...
СВЕТ

Путин за првпат го покажа својот таен кабинет (ВИДЕО)

Stefanija Kuzmanovska
Претседателот на Русија за првпат го покажа својот таен кабинет во првата зграда на Кремљ. Путин не одржува јавни состаноци во тој кабинет, па затоа...