Стандард

Пораз

ТЕХНОЛОГИЈА

Која е најсимнуваната апликација по изборниот пораз на Трамп?

msp-admin
Апликацијата Parler, која се смета за алтернатива на Twitter и се опишува себеси како „место на слобода на говор“, стана најсимнуваната во САД, откако конзервативните...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!