Стандард

Пропаѓање

ЕКОНОМИЈА

Здружение на оштетени штедачи: Дали надлежите институции ќе ја откријат вистината за пропаѓањето на „Еуростандард“?

Влатко Зорба
„Нина Ангеловска, претходната министерка за финансии, ги повлекла своите лични пари од Еуростандард банка пред нејзиното затворање, но ги оставила депозитите на Министерството за финансии...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!