Стандард

прво полугодие

КОМПАНИИ

Макпетрол со три пати помала добивка во првото полугодие од годината

msp-admin
Макпетрол АД Скопје оствари позитивни финансиски резултати искажани преку добивка пред оданочување во износ од 92,95 милиони денари, која е помала за 65%, односно, помала...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!