СТАНДАРД life

Рим

Шоубиз

(ВИДЕО) Огромна толпа во Рим го следеше Сталоне, луѓе врескаа

Urednik
Холивудскиот актер Силвестер Сталоне замина на одмор во Италија. Иако е огромна светска ѕвезда, сигурно не очекувал да привлече вакво внимание. Тој и неговото семејство...