СТАНДАРД life

Фанови

Балкан микс

📸 Нина Бадриќ воодушеви илјадници фанови со нова фотографија

Radmila Tasevska
Нина Бадриќ со ново селфи воодушеви илјадници свои фанови на Инстаграм. Пејачката позираше со широка насмевка и ја покажа новата фризура. „Од сабајле ми мириса...
Шоубиз

Расел Бренд ги моли фановите за пари: „Претворете ја моралната поддршка во финансиска поддршка“

Urednik
Расел Бренд побара од фановите да ја претворат својата морална поддршка во финансиска поддршка додека тој се бори откако беше обвинет за силување и сексуален...
Шоубиз

(ВИДЕО) Огромна толпа во Рим го следеше Сталоне, луѓе врескаа

Urednik
Холивудскиот актер Силвестер Сталоне замина на одмор во Италија. Иако е огромна светска ѕвезда, сигурно не очекувал да привлече вакво внимание. Тој и неговото семејство...