Таг : Фанови

Фудбал

Фановите на Ливерпул организираа пречек за тимот и покрај забраната (ВИДЕО)

Влатко Зорба
Ливерпул вечерва го игра својот последен натпревар на домашен терен во Премиер лигата. Како дел од претпоследното коло, тие ќе го пречекаат Челси, а вечерва...
СПОРТ

Кој е планот на Федерер по кризата со коронавирусот и зошто неговите фанови се исплашени?

Stefanija Kuzmanovska
Дали кризата со коронавирусот ги уништи шансите на Швајцарецот Роџер Федерер да запише уште еден голем резултат во светскиот тенис? Пандемијата на овој вирус ги...
МАГАЗИН

Рајан Рејнолдс ги изнасмеа фановите со коментар за серијата што ја прослави неговата сопруга

Stefanija Kuzmanovska
Рајан Рејнолдс ги изнасмеа фановите со коментар за серијата што ја прослави неговата сопруга Актерите честопати не ги гледаат нивните филмови, а многу холивудски славни...
Забава МАГАЗИН

Били Портер ги повика фановите да го рекреираат неговиот изглед, резулатите се урнебесни

Актерот и пејач Били Портер, кој на широката јавност и е познат по своите есктравагантни изгледа на холивудските настани, одлучил да ги поттикне луѓето во...
Забава МАГАЗИН

Поради една објава фановите се убедени дека Бритни Спирс е комунистка

Коронавирусот разоткри дека познатите живеат потполно различно од сите сотанати. Откако беа објавени снимки од нивните палати со сопствените киносали, спа центри, базени и голф...
Забава МАГАЗИН

Луѓето се бесни на објавите од карантин на ѕвездите

Бројни светски ѕвезди побрзаа на социјалните мрежи да се пожалат на самоизолацијата и на фановите да им покажат дека псотојаното седење дома не мора да...
Забава МАГАЗИН

Фановите се подбиваат со фотографијата на Ким Кардашијан

Ким Кардашијан на своите фанови на Твитер им прати „многу љубов“, но наиде реакции на какви што не очекувала, а многумина од неа бараат да...
Забава МАГАЗИН

Раперот Стормзи исчезнал од социјалните мрежи и ги загрижил фановите

Кристина Денесовска
Раперот Стормзи ги избришал своите профили на Инстаграм и Твитер, кратко откако објави дека ја добил својата прва „Грегс црна картичка“. Оваа картичка му дозволува...
Забава МАГАЗИН

Дуа Липа со една фотографија на Инстаграм ги разбесни Србите

Кристина Денесовска
Дуа Липа успеа со една фотографија да разбесни илјадници Срби. Британската пејачка, со албанско потекло, објави фотографија на која се прикажани двоглав орел и државата...
Забава МАГАЗИН

Мајли Сајрус во новата година со нов имиџ

Пејачката Мајли Сајрус имаше бурна година зад себе, бидејќи само по шест месеци брак се разведе од актерот Лијам Хемсворт, а потоа имаше врска со...