СТАНДАРД life

Расел Бренд

Шоубиз

Расел Бренд ги моли фановите за пари: „Претворете ја моралната поддршка во финансиска поддршка“

Urednik
Расел Бренд побара од фановите да ја претворат својата морална поддршка во финансиска поддршка додека тој се бори откако беше обвинет за силување и сексуален...
Шоубиз

Расел Бренд се соочува со нови обвиненија за силување

Urednik
Британскиот комичар, актер и ТВ лице Расел Бренд се соочува со нови обвиненија за неговото однесување кон жените само неколку дена откако беше обвинет за...