СТАНДАРД life

Илјадници

Балкан микс

📸 Нина Бадриќ воодушеви илјадници фанови со нова фотографија

Radmila Tasevska
Нина Бадриќ со ново селфи воодушеви илјадници свои фанови на Инстаграм. Пејачката позираше со широка насмевка и ја покажа новата фризура. „Од сабајле ми мириса...
Шоубиз

Илјадници луѓе се упатија кон австралиското село заради Елвис Присли

Radmila Tasevska
Илјадници обожаватели на Елвис Присли во четвртокот го направија своето годишно патување до австралиската дивина на фестивалот на Елвис, најголемата светска почит на култниот музичар....