СТАНДАРД life

Нина Бадриќ

Балкан микс

📸 Нина Бадриќ воодушеви илјадници фанови со нова фотографија

Radmila Tasevska
Нина Бадриќ со ново селфи воодушеви илјадници свои фанови на Инстаграм. Пејачката позираше со широка насмевка и ја покажа новата фризура. „Од сабајле ми мириса...
Балкан микс

Нина Бадриќ за Божиќ: Жолт фустан, златни украси, празнична атмосфера…

Urednik
Пејачката Нина Бадриќ реши на социјалните мрежи да сподели видео кое е создадено во нејзиниот дом додека таа го завршуваше украсувањето на елката непосредно пред...
Стил

📷Нина Бадриќ го има совршениот фустан за новогодишната прослава

Urednik
Пејачката Нина Бадриќ деновиве настапи во Белград, а за својот настап избра фустан кој и одговара на фигурата и ги става нејзините нозе во преден...
Балкан микс

Бадриќ се прости од Жарко Лаушевиќ: „Топол, драг и бескрајно харизматичен“

Urednik
Хрватската пејачка НИНА БАДРИЌ се прости од актерот Жарко Лаушевиќ. „Јелса. Хвар. И снимањето на филмот „Летото кога научив да летам“. И Жарко. Топол, драг...
Балкан микс

Познат претприемач и го загорчи животот на Нина Бадриќ: „Поради него живеам осум дена без вода!

Radmila Tasevska
-Имате ли и вие комшија од пеколот, ги праша пејачката Нина Бадриќ денеска своите следбеници на Инстаграм, а потоа го сподели своето искуство од зградата...