СТАНДАРД life

Фотографија

Шоубиз

📸 Салма Хајек објави фотографија со својата поќерка: „Горда сум на жената што стана“

Radmila Tasevska
Салма Хајек има прекрасна врска со нејзината поќерка Матилда Пинаулт, а тоа го покажа и со својата најнова објава на Инстаграм. Таа јавно и го...
Балкан микс

📸 Нина Бадриќ воодушеви илјадници фанови со нова фотографија

Radmila Tasevska
Нина Бадриќ со ново селфи воодушеви илјадници свои фанови на Инстаграм. Пејачката позираше со широка насмевка и ја покажа новата фризура. „Од сабајле ми мириса...
Балкан микс

📸 Милош Биковиќ ја објави првата фотографија со својот син

Radmila Tasevska
Актерот Милош Биковиќ пред еден месец стана татко, а неговата избраничка Ивана Малиќ на свет донесе наследник кого гордите родители го крстија Васа. Милош Биковиќ...
Шоубиз

📸 Познатата манекенка се пофали со роденденска фотографија во костим за капење

Radmila Tasevska
Познатата манекенка и претприемачка Кристи Бринкли неодамна го прослави својот 70-ти роденден, а во оваа прилика на Инстаграм објави серија фотографии на кои насмеано позира...
Шоубиз

📸 Фотографија од последователната забава на Греми откри со кого се бакнува ѕвездата на Солтбурн

Radmila Tasevska
Ирскиот актер Бери Кеоган, ѕвездата на Солтбурн, ја бакнува американската пејачка Сабрина Карпентер. Новобрачната двојка беше фотографирана на афтерпарти на доделувањето на Греми наградите. Таа...
Шоубиз

📸 Канје Вест не запира: Тој објави уште една бизарна и полугола фотографија од сопругата

Radmila Tasevska
Канје Вест, се чини, не планира да застане со провокативните фотографии од неговата сопруга Бјанка Ценсори. Последните недели таа редовно споделува фотографии на кои е...
Балкан микс

📸 Ова го чекавме: Хана Хуљиќ објави семејна фотографија со Грашо и малата Алба

Radmila Tasevska
Хана Хуљиќ Грашо овој пат направи исклучок и на својот официјален Инстаграм профил објави фотографија од своето мало тричлено семејство, каде вообичаено објавува објави поврзани...
Шоубиз

📸 Канје Вест објави нова фотографија од сопругата, луѓето се изненадени: „Конечно се облече“

Radmila Tasevska
Канје Вест речиси секој ден објавува фотографии од неговата сопруга Бјанка Ценсори, најчесто во разголени и бизарни изданија. Сега ги изненади сите – објави фотографија...
Шоубиз

📸 Џеј Ло го воодушеви интернетот со фотографија во долна облека: „Бен е навистина среќен“

Radmila Tasevska
Џенифер Лопез објави фотографија на Инстаграм на која позира во црвена чипкана долна облека и остави без здив милиони нејзини фанови. 54-годишната актерка го покажа...
Балкан микс

📸 Вереницата на Милош Биковиќ ја објави првата фотографија од нивниот син

Radmila Tasevska
Вереницата на српскиот актер Милош Биковиќ, Ивана Малиќ, ја објави првата фотографија од нивниот син. Ивана на 9 јануари роди момче. Малиќ го облекла синот...