СТАНДАРД life

Канје Вест

Шоубиз

📸 Новиот стил на сопругата на Канје Вест е за затвор – буквално

Radmila Tasevska
Бјанка Цензори никогаш не престанува да шокира. Сопругата на раперот Канје Вест е позната по своите ризични комбинации, но сега отиде предалеку. Таа низ Париз...
Шоубиз

📸 Канје Вест со сопругата на дуел од ЛШ во Милано

Radmila Tasevska
Американскиот рапер и продуцент ексцентричниот Канје Вест повторно со своето издание ја шокираше светската јавност. Богатиот и контроверзен рапер во чудно издание се појави на...
Шоубиз

На интернет кружи луда теорија зошто сопругата на Канје Вест често е полугола во јавност

Radmila Tasevska
Бјанка Ценсори, сопругата на Канје Вест, последниве месеци шокира со своите модни комбинации. Во едно од нејзините последни појавувања во јавноста таа облече проѕирна кабаница,...
Шоубиз

Пријателите на Бјанка: Канје и наредил да не зборува, мора да носи она што тој сака

Radmila Tasevska
Канје Вест и забрани на својата сопруга Бјанка Ценсори да ги користи социјалните мрежи „за да ја заштити од негативни коментари“, тврдат упатените, додавајќи дека...
Шоубиз

Кање Вест и забрани на девојката социјални мрежи

Radmila Tasevska
Кање Вест не престанува да ја шокира јавноста поради односот кон неговата девојка Бјанка. Познатиот рапер и неговата избраничка Бјанка Ценсори овојпат отидоа чекор понатаму....
Шоубиз

📸 Канје Вест објави нова фотографија од сопругата, луѓето се изненадени: „Конечно се облече“

Radmila Tasevska
Канје Вест речиси секој ден објавува фотографии од неговата сопруга Бјанка Ценсори, најчесто во разголени и бизарни изданија. Сега ги изненади сите – објави фотографија...
Шоубиз

📸 Канје ја снимал сопругата облечена во костим од латекс, луѓето пишуваат: „Како да не е вистинска“

Radmila Tasevska
Канје Вест на Инстаграм објави нова фотографија од неговата 29-годишна сопруга Бјанка Ценсори. По полуголите изданија, Бјанка овој пат носеше црн латекс костим и маска...
Шоубиз

📸 Канје Вест ги извади сите заби и ги замени со титаниумска протеза која чини 850.000 евра

Radmila Tasevska
Канје Вест ја изненади јавноста со најновиот потег – ги извади сите заби и ги замени со протези од титаниум. Канје гордо ја покажа својата...
Шоубиз

📸 Бјанка Ценсори по полуголите изданија е снимена во долго палто и со шубара на главата

Radmila Tasevska
Бјанка Ценсори повторно го привлече вниманието со својата модна комбинација. Фотографите ја снимија со нејзиниот сопруг Канје Вест на улиците на Лос Анџелес. 29-годишната девојка...
Шоубиз

📸 Погледнете како изгледала оваа девојка пред да се омажи за Канје Вест

Radmila Tasevska
Бијанка Цензори е тема на светските медиуми во последните неколку месеци, пред сè благодарение на бракот со Канје Вест, во кој помина низ огромна трансформација....