Стандард

Канје Вест

БИЗЛАЈФ

Патики на Канје Вест продадени за рекордни 1,8 милиони долари (ФОТО)

Влатко Зорба
Патиките на Канје Вест, кои ги носеше американскиот рапер во 2008 година на доделувањето на Греми наградите, беа продадени за рекордни 1,8 милиони долари и...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!