Таг : Пријатели

Забава

Анистон: Никогаш нема да се ослободите од „Пријателите“

Влатко Зорба
Снимањето на специјалната серија „Пријатели“ беше одложено поради пандемијата, што во голема мера ги разочара фановите кои едвај чекаа да видат што има во продолжението....
Забава

Бредли Купер и Џенифер Гарнер сепак не се само пријатели

Stefanija Kuzmanovska
Кога Џенифер Гарнер се разведе од Бен Афлек, по некое време започна врска со бизнисменот Џон Милер, која траеше скоро две години и, како што...
Забава

Џои од „Пријатели“ ги разочара жените низ целиот свет со својот запуштен изглед (ФОТО)

Влатко Зорба
Актерот Мет Лебланк (52) го играше фаталниот заводник Џои Трибијани десет сезони во култната серија „Пријатели“. Но, од крајот на серијата, тој, како и неговиот...
Забава

Фановите во шок: Лиса Кудроу откри дека никогаш нема гледано „Пријатели“

Stefanija Kuzmanovska
За време на своето видео интервју со колешката Џенифер Анистон, актерката Лиса Кудроу откри шокантен факт, а тоа е дека никогаш не ја гледала ТВ...
Забава

Луѓето не можат да им веруваат на очите дека ова е легендарниот Чендлер (ФОТО)

Влатко Зорба
Познатиот холивудски актер и ѕвезда на „Пријатели“, Метју Пери (50) ги шокираше сите со својот изглед откако излезе од карантин, во кој беше два месеци...
МАГАЗИН

Ѕвездата од серијата „Пријатели“ беше уапсена за време на протестот поради убиството на Џорџ Флојд

Stefanija Kuzmanovska
Актерот Кол Спроуз, познат како Бен, синот на Рос во култната серија „Пријатели“ им се обрати на своите следбеници на Инстаграм и објави дека е...
Забава МАГАЗИН

Кортни Кокс гледа „Пријатели“ во самоизолација

Актерката Кортни Кокс во изданието „Карантински минилози“ во шоуто на Џими Кимел, преку Јутјуб, откри како го мине времето во самоизолација. Кокс, која во „Пријатели“...
Забава МАГАЗИН

Коронавирусот го откажа снимањето на серијата Пријатели

Кристина Денесовска
Долго очекуваното повторно собирање на Пријатели се одложува поради коронавирусот. Специјалната епизода требаше да се снима наредната недела во Калифорнија, а истата требаше да се...
Забава МАГАЗИН

Најквалитетните пријатели според хороскопскиот знак

Тие се верни, добронамерни и искрени, а пријателите ретко ги менуваат. Според хороскопот, Јарците важат за најдобри и најквалитетни пријатели кои може да ги имате....