СТАНДАРД life

сопругата

Шоубиз

📸 Новиот стил на сопругата на Канје Вест е за затвор – буквално

Radmila Tasevska
Бјанка Цензори никогаш не престанува да шокира. Сопругата на раперот Канје Вест е позната по своите ризични комбинации, но сега отиде предалеку. Таа низ Париз...
Шоубиз

📽 Канје за полуголите фотографии од сопругата: „Ако не ви се допаѓа ова што го објавувам, еб*те се!“

Radmila Tasevska
Канје Вест се огласи откако следбениците на Инстаграм го критикуваа дека објавува голи фотографии од неговата 29-годишна сопруга Бјанка Ценсори. „Само сакам да им кажам...
Шоубиз

Сопругата на Брус Вилис пишува книга за животот по неговата дијагноза

Radmila Tasevska
По дијагнозата на Вилис за деменција, Ема Хеминг Вилис објавува заштитна книга за нејзиниот сопруг, пишува People. Во него таа ќе пишува за нејзината улога...
Шоубиз

📸 Сопругата на Канје повторно шокираше: Гола под проѕирниот мантил

Radmila Tasevska
Сопругата на Канје Вест, Бјанка Ценсори, во најновото модно појавување не носеше ништо друго освен проѕирна кабаница додека пристигнуваше во музичко студио во Лос Анџелес....
Шоубиз

📸 Канје Вест објави нова фотографија од сопругата, луѓето се изненадени: „Конечно се облече“

Radmila Tasevska
Канје Вест речиси секој ден објавува фотографии од неговата сопруга Бјанка Ценсори, најчесто во разголени и бизарни изданија. Сега ги изненади сите – објави фотографија...
Шоубиз

📸 Кање Вест ја фотографирал полугола сопругата: Објавил се на Инстаграм

Radmila Tasevska
Канје Вест повторно се најде на удар на критики поради серијата полуголи фотографии од неговата сопруга Бјанка Сенсори кои ги објави на Инстаграм. Покрај нејзините...