СТАНДАРД life

Алба

Балкан микс

📸 Ова го чекавме: Хана Хуљиќ објави семејна фотографија со Грашо и малата Алба

Radmila Tasevska
Хана Хуљиќ Грашо овој пат направи исклучок и на својот официјален Инстаграм профил објави фотографија од своето мало тричлено семејство, каде вообичаено објавува објави поврзани...
Балкан микс

Петар Грашо за Алба: „Хана менува пелени, јас имам концерти навечер“

Urednik
Познато е дека Петар Грашо не е од оние познати личности кои со задоволство зборуваат за неговиот приватен живот, исто како неговата сопруга Хана Хуљиќ,...
Стил

Алба има моќен деловен стајлинг и сако кое секој го посакува во својот гардеробер

Urednik
Холивудската актерка Џесик Алба покажа уште еден одличен стајлинг, покажувајќи дека женскиот костум не мора да биде воопшто досаден. Џесика Алба овој пат избра тексас...