СТАНДАРД life

Актерка

Стил

📷 Познатата актерка на црвениот тепих пристигна во облека од 3 милиони долари

Radmila Tasevska
На наградите SAG Awards во Лос Анџелес, една од најзабележителните личности беше убавата актерка Маргот Роби. Роби повторно пристигна на црвениот тепих во издание кое...
Шоубиз

Позната актерка за апликациите за запознавање: „Бев на состанок со зависник од хероин“

Radmila Tasevska
Актерката Шерон Стоун (65) отворено проговори за искуствата со онлајн запознавањето. Во интервју за Тајмс, Стоун се отвори за нејзините искуства со апликациите за запознавање како Tinder и Bumble....
Шоубиз

Роберт Де Ниро: Јас сум 80-годишен татко и тоа е одлично

Urednik
Американскиот актер Роберт де Ниро во ново интервју зборуваше за својата најмлада ќерка, опишувајќи го искуството да се биде 80-годишен татко како „одлично“. Двократниот оскаровец...
Шоубиз

🎥Како изгледа внатрешноста на продавница со потпис на Анџелина Џоли

Urednik
Иако претходно откри дека баш и не ја интересира модата, Анџелина Џоли отсекогаш била позната како актерка со добар стил. Нејзините комбинации ретко беа екстравагантни,...
Стил

📷Елегантниот боб на познатата русокоса е најдоброто решение за дамите над 50 години

Urednik
Актерката Наоми Вотс со години му е верна на бобот во различни варијанти, а на премиерата на новата сезона „Fued: Capote Vs. The Swans“ во...
Шоубиз

Не зборува со нејзиниот татко, но тоа не ја спречи Кејт Хадсон повторно да се зближи со нејзината полусестра

Urednik
Актерката Кејт Хадсон често на својот Инстаграм покажува колку и значи семејството. Нејзината мајка Голди Хоун е нејзината најдобра пријателка, но симпатичната Кејт не комуницира...
Стил

📸Смеење до солзи: Ева Лонгорија се присети на своите модни неуспеси

Urednik
Актерката и продуцентка Ева Лонгорија редовно ги воодушевува љубителите на модата ширум светот со своите модни изданија на и надвор од црвениот тепих. Без сомнение,...
Стил

📷Не се грижи што мислат другите: Никол Кидман во фустан за кој е потребна храброст

Urednik
Никол Кидман неодамна во едно интервју изјави дека воопшто не и е грижа што мислат другите за нејзиниот моден избор. А на премиерата на нејзината...
Шоубиз

Позната актерка: Изгубив улоги поради мојата висина, изгледам како жирафа на црвениот тепих

Radmila Tasevska
Никол Кидман (56) за многумина е една од најубавите холивудски актерки, таа редовно е на листите на најдобро облечени жени, но не било секогаш така....
Стил

📷Мег Рајан воодушеви со одличен фустан, но фризурата се покажа како вистински хит

Urednik
Американската миленичка Мег Рајан не е редовна на црвениот тепих, но кога ќе се појави, тоа го прави со стил. Славната 62-годишна актерка избра блескав...