Таг : Бред Пит

Забава МАГАЗИН

Шајло повеќе сака да биде со татко ѝ за време на пандемијата

Шајло Џоли Пит, наводно, побарала додека трае пандемијата на коронавирусот да биде со нејзиниот татко, Бред Пит, пренесува таблоидот Мирор. Наводно, таа го замолила Пит...
Забава МАГАЗИН

Бред Пит фатен во друштво на 25 години помлада актерка

Кристина Денесовска
Додека некои медиуми тврдат дека Анџелина Џоли и Бред Пит се повторно заеднно бидејќи Бред се покажа како грижлив татко, додека неговите ќерки Шајли и...
Забава МАГАЗИН

Анистон не го повикала Бред на роденденската забава

Кристина Денесовска
Во вторникот Џенифер Анистон го прослави 51 роденден, но на прославата не го повикала Бред Пит. Додека сите зборуваат за нивното смирување, актерката се забавува...
Забава МАГАЗИН

Ни Џенифер Анистон не му била верна на Бред Пит!?

Елена Даскалова
Од моментот кога го отвори својот профил на Инстаграм, па до денес, јавноста е сè позаинтересирана за Џенифер Анистон и нејзиниот приватен живот, особено откако...
Забава МАГАЗИН

Бред Пит го доби својот прв актерски Оскар!

Елена Даскалова
Реџина Кинг ја доделуваше наградата за Најдобра машка споредна улога на денешните Оскари. Сосема очекувано, оваа статуетка замина кај Бред Пит, за улогата во „Беше...
Забава МАГАЗИН

Џенифер Анистон по 15 години призна како се чувствувала кога дознала за Бред и Анџелина

Елена Даскалова
За Бред Пит и Џенифер Анистон можеше да се каже дека изгледаа како пар кој засекогаш ќе остане заедно, чија љубов беше пример за здрава...
Забава МАГАЗИН

Анџелина Џоли пијана ѝ се јавила на Џенифер Анистон?

Елена Даскалова
Еуфоријата околу смирувањето на Џенифер Анистон и Бред Пит никако не се смирува, иако нема никаква официјална потврда дека тоа навистина се случува. Но, на...
Забава МАГАЗИН

Бред Пит и Џенифер Анистон со години не биле толку среќни

Холивудскиот златен пар, Бред Пит и Џенифер Анистон се повторно во врска, пишува Mirror. Нивните најблиски пријатели за медиумите раскажале дека поранешните сопружници се обидуваат...
Забава МАГАЗИН

Анџелина Џоли бесна поради изјавата на Бред Пит

Светот не престанува да зборува за Џенифер Анистон и нејзиниот поранешен сопруг Бред Пит. Се започна кога холивудскиот заводник вљубено гледаше во неа за време...
Забава МАГАЗИН

САГ награди: Актерите ги наградија актерите

Доцна синоќа во Лос Анџелес беа доделени SAG наградите (Screen actors guild), кои ги доделува професионалното здружение на актери за најдобри остварувања во изминатата година....