Таг : Деми Мур

МАГАЗИН

Не разговарале 3 години: Ќерката на Деми Мур во емотивен пост откри детали за семејството, па ја спомна нејзината мајка!

Stefanija Kuzmanovska
Најмладата ќерка на Деми Мур и Брус Вилис, Талула Вилис, на Денот на мајката објави дека се сеќава на времето кога не разговарала со нејзината...
Забава

Брус Вилис и Деми Мур ја ишишаа „лустер“ својата ќерка и го објавија видеото на Инстаграм

Влатко Зорба
Дваесет години по разводот, Брус Вилис и Деми Мур, поради итни случаи предизвикани од коронавирусот, повторно се најдоа под ист кров со семејството. Тие неодамна...
Забава МАГАЗИН

Ѕвезди кои со своето богатство им помагаат на сиромашните

Не е тајна дека американските ѕвезди заработуваат милиони. Освен што ги трошат на скапи автомобили, облека, луксузни имоти, некои одлучуваат своите пари да им ги...
Забава МАГАЗИН

Познатиот милионер и поранешно момче на Линдзи Лохан пронајден мртов

Американскиот бизнисмен Хари Мортон изненадно починал во 39. година од животот. Бил сопственик на познат ланец ресторани, а станал познат поради тоа што наводно бил...
Забава МАГАЗИН

Погледнете го ова селфи од Деми Мур – дали сè уште мислите дека е убава?

user2
И популарните убавици на кои им се восхитуваме секој ден имаат свои тајни за беспрекорна кожа и совршен изглед. Социјалните медиуми како место на кое...