СТАНДАРД life

Сако

Стил

Алба има моќен деловен стајлинг и сако кое секој го посакува во својот гардеробер

Urednik
Холивудската актерка Џесик Алба покажа уште еден одличен стајлинг, покажувајќи дека женскиот костум не мора да биде воопшто досаден. Џесика Алба овој пат избра тексас...