Стандард

Сара Блејкли

БИЗЛАЈФ

Американски сон: Од продавачка од врата до врата до НАЈМЛАДА МИЛИОНЕРКА (ФОТО)

Влатко Зорба
„Разликата помеѓу луѓето кои ги остваруваат своите соништа и оние кои не ги прават, е едноставна. Работата е во дејствувањето. Не станува збор за голема...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!