СТАНДАРД life

Шик

Стил

📸Лекција по француски шик од Брижит Макрон

Urednik
Претседателот на Франција, Емануел Макрон и неговата сопруга во Елисејската палата во Париз се дружеа со ракометарките, кои во возбудливото финале против секогаш силните Норвежанки...