Стандард

штипски фабрики

ЕКОНОМИЈА

Младинскиот додаток привлечен за младите вработени во штипските фабрики

Stefanija Kuzmanovska
Младинскиот додаток од 3.000 денари за вработените во реалниот сектор и земјоделството е привлечен за младите до 23 години. Во Штип само за десет дена...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!