Таг : странски инвестиции

Политика

Анѓушев: Над 150 милиони евра ќе донесат три нови странски инвестиции кои влегуваат во земјава

Влатко Зорба
Повеќе од 150 милиони евра ќе тежат трите нови странски инвестиции што ќе почнат да се релизираат во земјава, најави вицепремиерот за економски прашања Кочо...