Таг : Трејлер

Забава МАГАЗИН

Роберт Дауни Џуниор како нов доктор Дулитл (ВИДЕО)

Елена Даскалова
Во 2020 ќе биде реализирана нова верзија на познатиот книжевен лик, докторот Дулитл, кој умее да зборува со животните и живее со голема група егзотични...
Забава МАГАЗИН

Излезе првиот трејлер за новиот Бонд (ВИДЕО)

Елена Даскалова
Официјално е објавен првиот трејлер за новиот филм за агентот 007, „No Time To Die“, кој е последен дел во кој Даниел Крег се појавува...
Забава МАГАЗИН

Блејк Лајвли го избриша својот инстаграм профил

Убавата актерка Блејк Лајвли (32), сопруга на холивудскиот заводник Рајан Рејнолдс (43) со кој има три деца, на изненадување на многумина го избриша својот Инстаграм...
Забава МАГАЗИН

Лукасфилм го реализираа конечниот трејлер за „Star Wars“

user2
На 20 декември 2019 во кината ќе почне да се прикажува последниот, деветти дел од сагата „Star Wars“ (Војна на ѕвездите). Конечниот трејлер го носи...