Таг : Вил Смит

МАГАЗИН

Вил Смит ја почасти неверната сопруга со луксузно патување

Stefanija Kuzmanovska
Вил Смит и неговата сопруга Џејда Пинкет се во центарот на вниманието на светот, откако таа призна дека имала афера со 20 години помладиот Август...
Забава

Џејда Пинкет Смит во своето шоу кажа дека го изневерувала својот сопруг со 21-година помлад рапер

Влатко Зорба
Холивуд деновиве е потресен од афера, која се појави на виделина по долго време, а таа е помеѓу парот Вил Смит и Џејда Пинкет Смит,...
Забава МАГАЗИН

Вил Смит со години го занемарувал најстариот син, а сега се најдобри пријатели

Оние кои го знаал Вил Смит, знаат дека тој има две деца, Џејдан и Вилоу. Меѓутоа, малкумина знаат дека овој талентиран актер го има синот...
Забава МАГАЗИН

Ќе се снима продолжение на „Принцот од Бел Ер“

user2
Хумористичната хит-серија од 1990-тите, „Принцот од Бел Ер”, добива свое спин-оф продолжение. Проектот е на главната ѕвезда на серијата, Вил Смит и неговата сопруга Џејда...