СТАНДАРД life
Балкан микс

Николина Пишек на плажа без костим за капење (ФОТО)

Водителката Николина Пишек често споделува на социјалните мрежи провокативни изданија, со кои ја интригира јавноста.

Сега отиде чекор понатаму, покажувајќи дека на плажа се сонча без костим за капење.

Таа на својот Инстаграм профил сподели фотографии на кои ја гледаме топлес, што веднаш предизвика лавина коментари. „Мачка“, „каква убавица“, „како си, те боли глава“, се само дел од пораките што ги добила.

Се согласија многумина, Николина изгледа никогаш подобро, а не се колеба да го покажува своето убаво тело одвреме-навреме.

Таа вчера позираше во базенот на еден хотел облечена само во минијатурен костим за капење. И под оваа нејзина објава имаше многу коментари.

Поврзани вести

Наташа Шавија тврди дека Кариќ претепал и друга девојка: Се заканува и со видео

Radmila Tasevska

Бившата ѕвезда од „Задруга“ Тара Симов доби син (ФОТО)

Urednik

Вдовицата на Оливер Драгојевиќ ја откри причината зошто 3 децении не сакал да пее во Белград

Urednik