СТАНДАРД life
Шоубиз

📸 Канје Вест со сопругата на дуел од ЛШ во Милано

Американскиот рапер и продуцент ексцентричниот Канје Вест повторно со своето издание ја шокираше светската јавност.

Богатиот и контроверзен рапер во чудно издание се појави на синоќешното дерби во Милано од осминафиналето од Лигата на шампионите меѓу Интер и Атлетико Мадрид.

Екс сопругот на најпознатата американска старлета Ким Кардашијан, неодамна сними песна со помош на навивачите на Интер, а оттогаш е добредојден гостин на Џузепе Меаца.

Канје и овој пат вниманието го привлече со својот стајлинг, а во ложата на Меаца беше и неговата сопруга Бјанка Ценсори.

Поврзани вести

„ТРАЧАЊЕ“ НА ЗЛАТНИОТ ГЛОБУС: Видеото стана вирално – го озборуваа актерот кој донесе СТАРЛЕТА на доделувањето!

Urednik

На уште една холивудска врска и доаѓа крајот

Urednik

Роберт Де Ниро: Јас сум 80-годишен татко и тоа е одлично

Urednik