СТАНДАРД life
Шоубиз

Ева Лонгорија (48) откри завидна фигура во црно бикини

Шпанската Марбела се покажа како омилена летна дестинација на ѕвездата од „Домаќинка“, на чии песочни плажи деновиве не можеше да остане незабележана.

Во друштво на малиот син Сантијаго, 48-годишната Ева Лонгорија уживаше во летниот ден на плажа, притоа откривајќи завидна фигура во црно бикини со детаљ од сребрени нитни.

Ева Лонгорија
Ева Лонгорија

Оваа „џебна Венера“, како што многумина ја нарекуваат поради нејзината висина од 155 сантиметри, еднаш откри дека вежба по еден час дневно, а покрај вежбањето, следи и строг план на исхрана кој го исклучува виното и прекумерното консумирање јаглехидрати и шеќер.

Поврзани вести

📸 Рекреација на култното издание: Како Ен Хатавеј и оддаде почит на Бритни Спирс?

Urednik

Продолжението на „Барби“ под знак прашалник

Urednik

Софија Вергара го покажа гардероберот, вниманието го украде коментарот на колегата од „Модерното семејство“ (ФОТО)

Radmila Tasevska