СТАНДАРД life
Стил

📸Северина во комбинација создадена за да привлече внимание

Како најдобра увертира и загревање за два новогодишни настапи во Црна Гора – дочек на Нова година на главниот градски плоштад во Котор и настап на 2 јануари во Будва – Северина по втор пат во една недела го наполни загрепскиот клуб Mint и ја „навлече“ загрепската публика на танцување.

И овој пат таа на своите фанови им приреди вистинско уживање за очите, избирајќи црна јакна од која ѕиркаше црн комбинезон од тантела.

Поврзани вести

Разводот не ја погоди: Софија Вергара во заводливо издание на концерт

Urednik

📸Храбро издание на Рита Ора кое ги прикажува сите адути

Urednik

Кога ќе го забележите интересниот детал на овој фустан, ќе сфатите зошто сите го гледаа

Urednik