Стандард

100 долари

БИЗЛАЈФ

Луѓе од различни класи и возрасти добиваат по 100 долари – еве што купуваат (ВИДЕО)

Влатко Зорба
Без разлика дали сме сиромашни или богати, ако некој дојде кај нас и ни даде банкнота од 100 долари, ние дефинитивно ќе ја прифатиме со...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!