Таг : Анистон

Забава

АНИСТОН ПОВТОРНО СО СКРШЕНО СРЦЕ поради Бред Пит

Влатко Зорба
Врската помеѓу актерката Џенифер Анистон и нејзиниот поранешен сопруг Бред Пит ја интригира јавноста со години. Нејзиниот брак со Бред Пит заврши на најболниот начин...
Забава

Анистон: Никогаш нема да се ослободите од „Пријателите“

Влатко Зорба
Снимањето на специјалната серија „Пријатели“ беше одложено поради пандемијата, што во голема мера ги разочара фановите кои едвај чекаа да видат што има во продолжението....
Забава

Фановите во шок: Лиса Кудроу откри дека никогаш нема гледано „Пријатели“

Stefanija Kuzmanovska
За време на своето видео интервју со колешката Џенифер Анистон, актерката Лиса Кудроу откри шокантен факт, а тоа е дека никогаш не ја гледала ТВ...
Забава

Анистон со донација од 1 милион долари за борба против расизмот

Влатко Зорба
Американската актерка Џенифер Анистон донираше милион долари на хуманитарното здружение „Color of Change“ во солидарност со движењето „Black Lives Matter,“, пишуваат британските медиуми. Ѕвездата на...
Забава

Откриен интересен детал на светски познатата фотографија на Анистон и Пит!

Оваа фотографија ја видовме стотици пати во изминатите месеци! Кога поранешните сопружници се поздравуваа едни со други на церемонијата за доделување на наградите на САГ...