СТАНДАРД life

Били Крудап

Стил

📷Елегантниот боб на познатата русокоса е најдоброто решение за дамите над 50 години

Urednik
Актерката Наоми Вотс со години му е верна на бобот во различни варијанти, а на премиерата на новата сезона „Fued: Capote Vs. The Swans“ во...