Таг : бремена

Забава

Џиџи Хадид ја призна бременоста, па објасни зошто ја криела (ВИДЕО)

Stefanija Kuzmanovska
Џиџи Хадид за првпат го покажа трудничкото стомаче на Инстаграм во живо, откако долго време криеше дека е бремена. „Ова е моето стомаче“, весело рече...
Забава МАГАЗИН

Кети Пери позираше без шминка

Пејачката Кети Пери со последната фотографија изненади бројни следачи. На неа, 35-годишната пејачка, која го очекува своето прво дете со свршеникот Орландо Блум, позира во...
Забава МАГАЗИН

Аманда Бајнес објави фотографија дека е бремена па ја избирша

Некогашната тин ѕвезда и актерка Аманда Бајнес и нејзиниот поранешен партнер Пол Мајкл на социјалните мрежи објавија дека очекуваат бебе, но фотографијата набргу ја избришаа....
Забава МАГАЗИН

Кејти Пери поради страв од коронавирусот ги откажа настапите

Кристина Денесовска
Пејачката Кејти Пери неодамна откри дека таа и актерот Орландо Блум очекуваат дете, а сега во страв од коронавирусот најави откажување од сите интервјуа и...
Забава МАГАЗИН

Кети Пери со нова песна и видео запис ја потврди бременоста

Пејачката Кети Пети објави нов видео заспис за новата песна, „Never worn white“ во кој се појавува со трудничко стомаче. Фановите веднаш започнаа да шпекулираат...
Забава МАГАЗИН

Кејт Мидлтон бремена со четвртото бебе?

Кејт Мидлтон, наводно, е бремена по четврти пат и носи близнаци, пренесуваат британските таблоиди. Кејт и Вилијам имаат три деца, принцот Џорџ (6), принцезата Шарлот...
Забава МАГАЗИН

Актерката Џена Деван кажа „Да“ по втор пат

Кристина Денесовска
Актерката и танчерка Џена Деван се сврши со театарскиот актер Стив Казее, со кој е во врска од октомври 2018 година, а наскоро ќе го...
Забава МАГАЗИН

Блек Чајна повторно бремена

Кристина Денесовска
Откако ја шокираше јавноста со појавата на Оскарите, раперката Блек Чајна повторно ја изненадува јавноста. На социјалните мрежи објави дека го очекува третото дете, објавувајќи...