Стандард

Букинг

КОМПАНИИ

Поради големиот пад на резервации, Booking отпушта повеќе од 4.000 лица

msp-admin
Компанијата за изнајмување на хотели и имоти, Booking.com објавија дека отпуштаат повеќе од 4.000 вработени, што е четвртина од работната сила, затоа што патувањата драстично...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!