Стандард

Деловна активност

КОМПАНИИ

Деловната активност во еврозоната на двомесечен минимум

Влатко Зорба
Деловната активност во еврозоната падна на двомесечен минимум во јануари, поради заострувањето на мерките за ограничување на короната, покажуваат првичните резултати од студијата на аналитичката...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!