Стандард

директорка

КОМПАНИИ

Која е директорката на Tik Tok што му се спротивстави на Трамп?

msp-admin
Американскиот претседател Доналд Трамп минатата недела изјави дека планира да го забрани Tik Tok во САД. Но, американската генерална директорка на оваа социјална мрежа, Ванеса...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!