СТАНДАРД life

Естетски зафати

Хороскоп

Три хороскопски знаци кои оваа година би можеле да направат естетски зафати

Urednik
Новата година носи нови почетоци, а за некои хороскопски знаци тоа вклучува размислување за естетски корекции. Еве три знаци кои би можеле да се одлучат...
Шоубиз

Пејачката која долго го криеше лицето проговори за естетски зафати

Urednik
Пејачката Сиа на своите фанови на Х (поранешен Твитер) им откри дека направила липосукција. „Морав да земам лекови кои ме натераа да се здебелам и...