СТАНДАРД life

„Генерал Моторс“

КОМПАНИИ

„Генерал Моторс“ сака да ја победи Норвешка во трката со електрични возила – и го најми Вил Фарел да помогне (ВИДЕО)

Влатко Зорба
Нова смешна реклама на „Генерал Моторс“ во која глуми актерот и комичар Вил Ферел, е нов хит за Суперболот. Овој пат, тие ги „начнаа“ Норвежаните...