СТАНДАРД life

Голотија

Шоубиз

Кејт Винслет: Воопшто не разбирам што е драмата со голотија пред камери

Urednik
Кејт Винслет беше добро забележана во филмот „Титаник“ од 1997 година, а освен историскиот момент и љубовната приказна, и денес се споменуваат сцените во кои...