Стандард

Гугл Фотос

ТЕХНОЛОГИЈА

Веќе можеме да додаваме коментари кон фотографиите во Google Photos

msp-admin
Google Photos е одличен начин да зачувате неограничен број на фотографии и секогаш да имате пристап до нив без разлика каде се наоѓате. Компанијата постојано...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!